O NÁS

Specializujeme se na LED osvětlovací techniku. Naším nosným programem jsou dodávky LED komponentů, LED příslušenství a LED osvětlovacích sestav pro různé oblasti použití – interiérové osvětlení, nábytkové osvětlení, osvětlení pro obchody a obchodní prostory, venkovní osvětlení, průmyslové osvětlení, zakázkové osvětlovací sestavy aj.

Na trhu s LED technologiemi působíme od roku 2004 a snažíme se na základě našich dlouholetých zkušeností, znalostí a kontaktů pro Vás vybrat z celosvětové nabídky kvalitní a přitom cenově dostupné komponenty. Prvořadý důraz klademe na pokrokovost, široký rozsah použití, ověřenou funkčnost a stabilní kvalitu. Trvale sledujeme vývojové trendy v oblasti LED osvětlení i potřeby našich zákazníků a náš sortiment neustále rozšiřujeme.

Naší prvořadou snahou je být Vám – našim zákazníkům – vysoce kvalifikovaným, kompetentním a seriózním partnerem a vytvářet ovzduší důvěry, zodpovědnosti a spolehlivosti. Chceme Vám poskytovat naše služby na co nejvyšší úrovni a tím přispívat k rozvoji a zvyšování hodnoty Vašeho podnikání.

WIRELI_LED-IDEAL_TRADE_small

Naše divize LED osvětlovací techniky WIRELI LED je součástí obchodní skupiny firmy IDEAL TRADE,spol. s.r.o.

Společnost IDEAL TRADE spol.s.r.o. má holdingovou strukturu a je složena z několika divizí a dalších vlastněných firem, které se specializují na různé oblasti podnikání.

Ideal_Trade_budova_3505_a_S

Příslušnost k obchodní skupině IDEAL TRADE nám umožňuje zachovat si všechny výhody malých dynamických firem s maximálním stupněm specializace na LED osvětlení a s individuálním přístupem k zákazníkovi a zároveň můžeme využívat silné kapitálové, obchodní, skladové a logistické zázemí holdingu a poskytovat tak mnohem větší rozsah a kvalitu služeb, než kdybychom byli samostatná firma.

Našimi zákazníky jsou odvětvově specializované velkoobchody (elektro, nábytek aj.), dodavatelé řešení LED osvětlení na klíč a výrobci zařízení a výrobků, jejichž součástí je LED osvětlení.

Většina našich dodávek je směrována do oblasti zakázkové výroby a projektových řešení.

Nenabízíme jen prostou dodávku zboží, ale k výrobkům poskytujeme i rozsáhlý informační servis, poradenství a školení. Rádi se podělíme i o aplikační zkušenosti, dodáváme vzorky, spolupracujeme při návrhu a vývoji osvětlovacích sestav a technických rozvahách projektových řešení.

Dodáváme nejen komponenty jako takové, ale disponujeme i vlastními elektromechanickými a kompletačními výrobními kapacitami a v rámci holdingu i dalšími rozsáhlými výrobními možnostmi a jsme schopni v rámci komplexních služeb dodat celou dodávku LED osvětlení na klíč.

Převážnou část prezentovaných položek držíme trvale skladem a ve velkých množstvích. V případě, že standardní řešení nestačí, jsme schopni dodat i celou řadu dalších komponentů z širokého výrobkového portfolia našich dodavatelů, nebo vyvinout zcela nové výrobky podle Vaší specifikace.

 Ideal_Trade_budova_panorama_04_S