LED pásky OPTIMA

Typová řada LED pásků OPTIMA vznikla na základě požadavků našich zákazníků na cenovou optimalizaci technických parametrů.

Ne každý uživatel ocení vynikající technické vlastnosti našich standardních LED pásků WIRELI, velmi úzké rozmezí jejich parametrů, snadnou zpracovatelnost a rozsáhlý prodejní a informační servis. Nebo se realizují dočasné časově omezené projekty, po jejichž skončení jsou použité LED sestavy zlikvidovány.

Všem těmto požadavkům vycházejí vstříc naše pásky řady OPTIMA určené pro nenáročné nebo dočasné osvětlovací aplikace. Nelze říci, že by tyto pásky byly oproti našim standardním páskům horší. Jsou jen prostě jiné. I u nich je poměr cena/výkon vynikající. Záleží jen na Vás, jaké parametry u Vaší LED osvětlovací sestavy preferujete – jestli technické, nebo cenové.

Pro technicky pokročilé aplikace, náročné zákazníky, dlouhodobou životnost a minimalizaci nákladů na servis použijte naše standardní pásky typové řady WIRELI.

Přehled námi dodávaných LED pásků naleznete v sekci Ke stažení, konkrétní technické informace naleznete u jednotlivých typů pásků na našem e-shopu.

OPTIMIZED clipart
.